Preskočiť na obsah
AWU SLOWAKEI

Priemyselná výroba

AWU SLOWAKEI s.r.o.

Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

Sídlo
Záborské
Od roku
2004
IČO
36 586 315

AWU SLOWAKEI

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Záborské 520, 082 53 Záborské
Na trhu od
23. novembra 2004
IČO
36 586 315
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 28.29)
Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

Firma v číslach

21
rokov na trhu
2004
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AWU SLOWAKEI

AWU SLOWAKEI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Záborské 520, 082 53 Záborské. Zapísaná je od 23. novembra 2004 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.“ (28.29). Predmet činnosti tvorí 4 položky, napríklad vývoj a výroba strojov a technických zariadení v oblasti strojárenstva a…, konštrukčné práce strojov a technických zariadení v oblasti strojárenstva a… a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
AWU SLOWAKEI s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
36 586 315
DIČ
2021904720
Dátum vzniku
23. novembra 2004
Sídlo
Záborské 520, 082 53 Záborské
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 16277/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 28.29)
Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AWU SLOWAKEI zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Vývoj a výroba strojov a technických zariadení v oblasti strojárenstva a valcovacieho priemyslu

  • Konštrukčné práce strojov a technických zariadení v oblasti strojárenstva a valcovacieho priemyslu

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AWU SLOWAKEI s.r.o.?

Sídlo je na adrese Záborské 520, 082 53 Záborské.

Čím sa AWU SLOWAKEI s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.“ (28.29). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vývoj a výroba strojov a technických zariadení v oblasti strojárenstva a…; konštrukčné práce strojov a technických zariadení v oblasti strojárenstva a…; veľkoobchod; maloobchod.

Aké je IČO – AWU SLOWAKEI s.r.o.?

IČO je 36 586 315, DIČ 2021904720.

Kedy vznikla AWU SLOWAKEI s.r.o.?

Vznik: 23. novembra 2004. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Záborské 520 082 53 Záborské

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AWU SLOWAKEI s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese awu-slowakei.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.